NRK: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
| bgcolor="#DDDDDD" |Sikander lever på bitcoin: – Gir meg større frihet | | bgcolor="#DDDDDD" |Sikander lever på bitcoin: – Gir meg større frihet | ||
| bgcolor="#DDDDDD" |https://www.nrk.no/norge/sikander-lever-pa-bitcoin_-_-gir-meg-storre-frihet-1.13739739 | | bgcolor="#DDDDDD" |https://www.nrk.no/norge/sikander-lever-pa-bitcoin_-_-gir-meg-storre-frihet-1.13739739 | ||
|- | |||
| bgcolor="#DDDDDD" style="text-align: center;" |[[Image:Mini055.jpg|150px|link=https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a]] | |||
| bgcolor="#DDDDDD" style="text-align: center;" |2023.10.19 | |||
| bgcolor="#DDDDDD" |OneCoin: Slik avslørte Bjørn krypto-svindelen | |||
| bgcolor="#DDDDDD" |https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DDDDDD" style="text-align: center;" |[[Image:Mini055.jpg|150px|link=https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a]] | | bgcolor="#DDDDDD" style="text-align: center;" |[[Image:Mini055.jpg|150px|link=https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a]] |
Revision as of 15:43, 1 February 2024
Artical picture | Date | Heading | Link to Artical |
---|---|---|---|
2017.10.21 | Lørdagsrevyen | https://tv.nrk.no/serie/dagsrevyen/201710/NNFA02102117#t=24m45s | |
2017.10.21 | Sikander lever på bitcoin: – Gir meg større frihet | https://www.nrk.no/norge/sikander-lever-pa-bitcoin_-_-gir-meg-storre-frihet-1.13739739 | |
2023.10.19 | OneCoin: Slik avslørte Bjørn krypto-svindelen | https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a | |
2023.10.19 | OneCoin: Slik avslørte Bjørn krypto-svindelen | https://radio.nrk.no/podkast/oppdatert/l_14a80854-0905-4c02-a808-540905fc027a |
Copyright 2024
Rett IT AS
Mr. Bitcoin Norway